Date de contact

Contactati-ne

    Numele (*)

    Adresa dvs de mail (*)

    Adresa

    Subiect

    Mesajul dvs

     

     

     
     

    Banca Cooperatista Albina Slatina

     

    AFILIATĂ LA BANCA CENTRALĂ COOPERATISTĂ CREDITCOOP

    Capital social variabil

    C.U.I. 1527255

    Numar de inmatriculare in Registrul Comertului Olt: J28/115/1993

    Numar de inmatriculare in Registrul Organizatiilor Cooperatiste de Credit: ROCC-CO-01-28-0409;

    Operator de date cu caracter personal inregistrat ANSPDC sub nr 6131

    Adresa Sediului Central:

    Bulevardul A.I.Cuza,nr 5

    Slatina,Judetul Olt,CP 230025

    E-mail: office@albinaslatina.ro

    Telefoane: 0249-437510

                        0249-435540

                        0349-407625

    Fax:             0249-437510

    Date de contact sedii secundare

    1. Agentia Caracal ,str.Antonius Caracalla bl.15,parter,jud.Olt Tel:0249-514014 E-mail: caracal@albinaslatina.ro

    2. Agentia Bals ,str.N.Balcescu nr.5,jud.Olt Tel: 0249-451213 E-mail: bals@albinaslatina.ro

    3. Punct de lucru Draganesti Olt ,str.N.Titulescu,bl.D14,parter,jud.Olt, Tel: 0249-465351 E-mail: draganesti@albinaslatina.ro

    4. Punct de lucru Corabia ,str.I.H.Radulescu,nr.4,jud.Olt Tel: 0249-561329 E-mail: corabia@albinaslatina.ro

    5. Punct de lucru Piatra Olt,str.Aviator Bacanasu,nr 2,jud.Olt, Tel: 0249-417167 E-mail: piatra@albinaslatina.ro

    6. Punct de lucru Potcoava ,str Principala,nr 78,jud.Olt, Tel: 0249-462080 E-mail: potcoava@albinaslatina.ro

    7. Punct de lucru Scornicesti,str.Păcii,nr.2,jud.Olt Tel: 0249-460209 E-mail: scornicesti@albinaslatina.ro

    8. Punct de lucru Balteni,str Ghindesti,nr 9,jud.Olt, Tel: 0249-481975 E-mail: balteni@albinaslatina.ro

    9. Punct de lucru Curtisoara,str Eroilor,nr 15,jud.Olt, Tel: 0249-470438 E-mail: curtisoara@albinaslatina.ro

    10. Punct de lucru Cungrea,sat Otestii de Jos,str Principala nr 72,jud.Olt, Tel: 0249-468765 E-mail: cungrea@albinaslatina.ro

    11. Punct de lucru Coteana,Drum comunal 92,nr 123,jud.Olt, Tel: 0249-419708 E-mail: coteana@albinaslatina.ro

    12. Punct de lucru Dobroteasa,str Principala nr 99,jud.Olt, Tel: 0249-469192 E-mail: dobroteasa@albinaslatina.ro

    13. Punct de lucru Colonesti,str.Teilor,nr 2 ,jud.Olt,Tel: 0249-463108 E-mail: colonesti@albinaslatina.ro

    14. Punct de lucru Valeni,str.N.Titulescu,nr 165,jud.Olt, Tel:0249-487340 E-mail: valeni@albinaslatina.ro

    15. Punct de lucru Izvoarele,str.Tanase Constantin,nr.89,jud.Olt, Tel: 0249-486126 E-mail: izvoarele@albinaslatina.ro

    16. Punct de lucru Strejesti,str Primaverii,nr 4,jud.Olt, Tel: 0249-472212 E-mail: strejesti@albinaslatina.ro

    17. Punct de lucru Babiciu,str.Episcopiei,nr 2,jud.Olt, Tel: 0249-532037 E-mail: babiciu@albinaslatina.ro

    18. Punct de lucru Tia Mare,Comuna Tia Mare,str.M Viteazul,nr 107,jud.Olt, Tel: 0249-534305 E-mail: tiamare@albinaslatina.ro

    19. Punct de lucru Ianca,sat Potelu,str.Tineretului,nr 41,jud.Olt, Tel: 0249-537304 E-mail: ianca@albinaslatina.ro

    20. Punct de lucru Bobicesti,str Cazanelor nr 6,jud.Olt, Tel: 0249-455526 E-mail: bobicesti@albinaslatina.ro

    21. Punct de lucru Osica de Sus,str A.I.Cuza,nr 5A,jud.Olt, Tel: 0249-418002 E-mail: osica@albinaslatina.ro

    22. Punct de lucru Dobrun,str.Principala,nr 117,jud.Olt, Tel: 0349-525589 E-mail: dobrun@albinaslatina.ro

    23. Agentia Scrioastea,Comuna Scrioastea, jud. Teleorman, Tel: 0247459605 E-mail: scrioastea@albinaslatina.ro

    24. Agentia Alexandria ,Mun. Alexandria,str Dunarii,nr 218, bloc Patria,ap. 46, jud .Teleorman, Tel: 0247314038 E-mail: alexandria@albinaslatina.ro

    25. Punct lucru Rosiori Vede,Oras Rosiori de Vede,str.Dunarii,bloc K1,sc E, Parter, jud. Teleorman, Tel: 0247465225 E-mail: rosiorivede@albinaslatina.ro

    26. Punct de lucru Videle,Oraș Videle, str. Florilor,nr 22, jud. Teleorman, Tel: 0247454306 E-mail: videle@albinaslatina.ro

    27. Punct de lucru Tiganesti,Comuna Tiganesti, jud. Teleorman, Tel: 0247330009 E-mail: tiganesti@albinaslatina.ro

    28. Punct de lucru Draganesti Vlasca,Comuna Draganesti Vlasca, jud. Teleorman, Tel: 0247440325 E-mail: draganestivlasca@albinaslatina.ro

    29. Punct de lucru Dobrotesti,Comuna Dobrotesti, jud. Teleorman, Tel: 0247336893 E-mail: dobrotesti@albinaslatina.ro

    30. Punct de lucru Saceni,Comuna Saceni, jud. Teleorman, Tel: 0247337419 E-mail: saceni@albinaslatina.ro

    31. Punct de lucru Smirdioasa,Comuna Smirdioasa, jud. Teleorman, Tel: 0247332352 E-mail: smardioasan@albinaslatina.ro

    32. Punct de lucru Ciolanesti,Comuna Ciolanesti, jud. Teleorman, Tel: 0247336074 E-mail: talpa@albinaslatina.ro

    33. Punct de lucru Balaci,Comuna Balaci, jud. Teleorman, Tel: 0247336074 E-mail: balaci@albinaslatina.ro

    34. Punct de lucru Bragadiru,Comuna Bragadiru, jud. Teleorman, Tel: 0247335034 E-mail: bragadiru@albinaslatina.ro

    35. Punct de lucru Buzescu,Comuna Buzescu, jud. Teleorman, Tel: 0247330856 E-mail: buzescu@albinaslatina.ro

    36. Punct de lucru Calmatuiu de sus,Comuna Calmatuiu de sus, jud. Teleorman, Tel: 0247356207 E-mail: calamtuidesus@albinaslatina.ro

    37. Punct de lucru Virtoape,Comuna Virtoape, jud. Teleorman, Tel: 0247338218 E-mail: virtoape@albinaslatina.ro

    38. Punct de lucru Turnu Magurele,Oraș Turnu Magurele, Bd. Independenței, bl D13 sc 2, Parter, ap 22, jud. Teleorman, Tel: 0247411707 E-mail: turnumagurele@albinaslatina.ro

    39. Punct de lucru Tatarastii de jos,Comuna Tatarastii de jos, jud. Teleorman, Tel: 0247337707 E-mail: tatarastiidejos@albinaslatina.ro

    40. Punct de lucru Furculesti,Comuna Furculesti, jud. Teleorman, Tel: 0247328766 E-mail: furculesti@albinaslatina.ro

    41. Punct de lucru Talpa,Comuna Talpa, jud. Teleorman, Tel: 0247434541 E-mail: talpa@albinaslatina.ro