Date de contact

 
 

Banca Cooperatista Albina Slatina

AFILIATĂ LA BANCA CENTRALĂ COOPERATISTĂ CREDITCOOP

Capital social variabil

C.U.I. 1524255

Numar de inmatriculare in Registrul Comertului Olt: J28/115/1993

Numar de inmatriculare in Registrul Organizatiilor Cooperatiste de Credit: ROCC-CO-01-28-0409;

Operator de date cu caracter personal inregistrat ANSPDC sub nr 6131

Adresa Sediului Central:

Bulevardul A.I.Cuza,nr 5

Slatina,Judetul Olt,CP 230025

E-mail: office@albinaslatina.ro

Telefoane: 0249-437510

                    0249-435540

                    0349-407625

Fax:             0249-437510

 

Contactati-ne

Numele (*)

Adresa dvs de mail (*)

Adresa

Subiect

Mesajul dvs

 

 

Date de contact sedii secundare

1. Agentia Caracal ,str.Antonius Caracalla bl.15,parter,jud.Olt Tel:0249-514014 E-mail: caracal@albinaslatina.ro
2. Agentia Bals ,str.N.Balcescu nr.5,jud.Olt Tel: 0249-451213 E-mail: bals@albinaslatina.ro
3. Punct de lucru Draganesti Olt ,str.N.Titulescu,bl.D14,parter Tel: 0249-465351 E-mail: draganesti@albinaslatina.ro
4. Punct de lucru Corabia ,str.I.H.Radulescu,nr.4,jud.Olt Tel: 0249-561329 E-mail: corabia@albinaslatina.ro
5. Punct de lucru Piatra Olt,str.Aviator Bacanasu,nr 2 Tel: 0249-417167 E-mail: piatra@albinaslatina.ro
6. Punct de lucru Potcoava ,str Principala,nr 78 Tel: 0249-462080 E-mail: potcoava@albinaslatina.ro
7. Punct de lucru Scornicesti,str.Păcii,nr.2,jud.Olt Tel: 0249-460209 E-mail: scornicesti@albinaslatina.ro
8. Punct de lucru Balteni,str Ghindesti,nr 9 Tel: 0249-481975 E-mail: balteni@albinaslatina.ro
9. Punct de lucru Curtisoara,str Eroilor,nr 15 Tel: 0249-470438 E-mail: curtisoara@albinaslatina.ro
10. Punct de lucru Cungrea,sat Otestii de Jos,str Principala nr 72 Tel: 0249-468765 E-mail: cungrea@albinaslatina.ro
11. Punct de lucru Coteana,Drum comunal 92,nr 123 Tel: 0249-419708 E-mail: coteana@albinaslatina.ro
12. Punct de lucru Dobroteasa,str Principala nr 99 Tel: 0249-469192 E-mail: dobroteasa@albinaslatina.ro
13. Punct de lucru Colonesti,str.Teilor,nr 2 ,Tel: 0249-463108 E-mail: colonesti@albinaslatina.ro
14. Punct de lucru Valeni,str.N.Titulescu,nr 165 Tel:0249-487340 E-mail: valeni@albinaslatina.ro
15. Punct de lucru Izvoarele,str.Tanase Constantin,nr.89 Tel: 0249-486126 E-mail: izvoarele@albinaslatina.ro
16. Punct de lucru Strejesti,str Primaverii,nr 4 Tel: 0249-472212 E-mail: strejesti@albinaslatina.ro
17. Punct de lucru Babiciu,str.Episcopiei,nr 2 Tel: 0249-532037 E-mail: babiciu@albinaslatina.ro
18. Punct de lucru Tia Mare,Comuna Tia Mare,str.M Viteazul,nr 107 Tel: 0249-534305 E-mail: tiamare@albinaslatina.ro
19. Punct de lucru Ianca,sat Potelu,str.Tineretului,nr 41 Tel: 0249-537304 E-mail: ianca@albinaslatina.ro
20. Punct de lucru Bobicesti,str Cazanelor nr 6 Tel: 0249-455526 E-mail: bobicesti@albinaslatina.ro
21. Punct de lucru Osica de Sus,str A.I.Cuza,nr 5A Tel: 0249-418002 E-mail: osica@albinaslatina.ro
22. Punct de lucru Dobrun,str.Principala,nr 117 Tel: 0349-525589 E-mail: dobrun@albinaslatina.ro